WSLP1206R0150FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSLP1206R0150FEA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WSLP1206R0150FEA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.015 OHM 1% 1W 1206
Foi de date: WSLP1206R0150FEA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WSLP1206R0150FEA
Număr parc WSLP1206R0150FEA Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.015 OHM 1% 1W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 117555 pcs Fișa cu date WSLP1206R0150FEA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±75ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie WSLP Rezistenţă 15 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume WSLP-.015DKR
Temperatura de Operare -65°C ~ 170°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.89mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 15 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element