WSLP08058L000FEB18
Dale / VishayDale / Vishay
WSLP08058L000FEB18 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WSLP08058L000FEB18
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.008 OHM 1% 1W 0805
Foi de date: WSLP08058L000FEB18.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WSLP08058L000FEB18
Număr parc WSLP08058L000FEB18 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.008 OHM 1% 1W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 261184 pcs Fișa cu date WSLP08058L000FEB18.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±75ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serie WSLP-HP Rezistenţă 8 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -65°C ~ 170°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.023" (0.58mm)
descriere detaliata 8 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element Compoziţie Metal Element