WSL2010R2300FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSL2010R2300FEA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WSL2010R2300FEA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.23 OHM 1% 1/2W 2010
Foi de date: WSL2010R2300FEA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WSL2010R2300FEA
Număr parc WSL2010R2300FEA Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.23 OHM 1% 1/2W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 364812 pcs Fișa cu date WSL2010R2300FEA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±75ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serie WSL Rezistenţă 230 mOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Alte nume Q3305319
Temperatura de Operare -65°C ~ 170°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.89mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 230 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element