WSL1206R0700FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSL1206R0700FEA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WSL1206R0700FEA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.07 OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date: WSL1206R0700FEA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WSL1206R0700FEA
Număr parc WSL1206R0700FEA Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.07 OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 392807 pcs Fișa cu date WSL1206R0700FEA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±75ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie WSL Rezistenţă 70 mOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume WSLC-.07TR
Temperatura de Operare -65°C ~ 170°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.89mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 70 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element