TNPW201063R4BEEF
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW201063R4BEEF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW201063R4BEEF
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 63.4 OHM 0.1% 2/5W 2010
Foi de date: 1.TNPW201063R4BEEF.pdf2.TNPW201063R4BEEF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TNPW201063R4BEEF
Număr parc TNPW201063R4BEEF Producător Dale / Vishay
Descriere RES 63.4 OHM 0.1% 2/5W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4604 pcs Fișa cu date 1.TNPW201063R4BEEF.pdf2.TNPW201063R4BEEF.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie TNPW e3 Rezistenţă 63.4 Ohms
Putere (Wați) 0.4W, 2/5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Alte nume TNPW2010 63R4 0.1% T9 E02 E3
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.030" (0.75mm) Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 63.4 Ohms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thin Film