TNPW201054K9BETF
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW201054K9BETF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW201054K9BETF
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 54.9K OHM 0.1% 2/5W 2010
Foi de date: 1.TNPW201054K9BETF.pdf2.TNPW201054K9BETF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile TNPW201054K9BETF
Număr parc TNPW201054K9BETF Producător Dale / Vishay
Descriere RES 54.9K OHM 0.1% 2/5W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5762 pcs Fișa cu date 1.TNPW201054K9BETF.pdf2.TNPW201054K9BETF.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie TNPW Rezistenţă 54.9 kOhms
Putere (Wați) 0.4W, 2/5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Alte nume TNPW2010 54K9 0.1% T9 R02
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.030" (0.75mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 54.9 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film