TNPW121069K8BEEN
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW121069K8BEEN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW121069K8BEEN
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 69.8K OHM 0.1% 1/2W 1210
Foi de date: 1.TNPW121069K8BEEN.pdf2.TNPW121069K8BEEN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TNPW121069K8BEEN
Număr parc TNPW121069K8BEEN Producător Dale / Vishay
Descriere RES 69.8K OHM 0.1% 1/2W 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 149160 pcs Fișa cu date 1.TNPW121069K8BEEN.pdf2.TNPW121069K8BEEN.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Serie TNPW e3 Rezistenţă 69.8 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume TNPW1210 69K8 0.1% T9 E52 E3
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.030" (0.75mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 69.8 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film