TNPW1210243RFETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1210243RFETA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW1210243RFETA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 243 OHM 1% 1/3W 1210
Foi de date: TNPW1210243RFETA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TNPW1210243RFETA
Număr parc TNPW1210243RFETA Producător Dale / Vishay
Descriere RES 243 OHM 1% 1/3W 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 285259 pcs Fișa cu date TNPW1210243RFETA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Serie TNPW Rezistenţă 243 Ohms
Putere (Wați) 0.333W, 1/3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.030" (0.75mm)
Caracteristici Military Rata de eșec -
descriere detaliata 243 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Military Thin Film Compoziţie Thin Film