TNPW1210174KBETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1210174KBETA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW1210174KBETA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 174K OHM 0.1% 1/3W 1210
Foi de date: TNPW1210174KBETA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TNPW1210174KBETA
Număr parc TNPW1210174KBETA Producător Dale / Vishay
Descriere RES 174K OHM 0.1% 1/3W 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 177605 pcs Fișa cu date TNPW1210174KBETA.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Serie TNPW Rezistenţă 174 kOhms
Putere (Wați) 0.333W, 1/3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Alte nume TNPW1210 174K 0.1% T9 RT1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.030" (0.75mm) Caracteristici Military
Rata de eșec - descriere detaliata 174 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Military Thin Film