TNPW12067K96DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW12067K96DETA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW12067K96DETA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 7.96K OHM 0.5% 1/4W 1206
Foi de date: TNPW12067K96DETA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TNPW12067K96DETA
Număr parc TNPW12067K96DETA Producător Dale / Vishay
Descriere RES 7.96K OHM 0.5% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 366529 pcs Fișa cu date TNPW12067K96DETA.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie TNPW Rezistenţă 7.96 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Military Rata de eșec -
descriere detaliata 7.96 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film Compoziţie Thin Film