TNPW1206320RBYEN
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1206320RBYEN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW1206320RBYEN
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 320 OHM 0.1% 2/5W 1206
Foi de date: 1.TNPW1206320RBYEN.pdf2.TNPW1206320RBYEN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TNPW1206320RBYEN
Număr parc TNPW1206320RBYEN Producător Dale / Vishay
Descriere RES 320 OHM 0.1% 2/5W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 200698 pcs Fișa cu date 1.TNPW1206320RBYEN.pdf2.TNPW1206320RBYEN.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie TNPW e3 Rezistenţă 320 Ohms
Putere (Wați) 0.4W, 2/5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 320 Ohms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Compoziţie Thin Film