TNPW1206237KBETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1206237KBETA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW1206237KBETA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 237K OHM 0.1% 1/4W 1206
Foi de date: TNPW1206237KBETA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TNPW1206237KBETA
Număr parc TNPW1206237KBETA Producător Dale / Vishay
Descriere RES 237K OHM 0.1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 238431 pcs Fișa cu date TNPW1206237KBETA.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie TNPW Rezistenţă 237 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume TNPW1206 237K 0.1% T9 RT1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Military
Rata de eșec - descriere detaliata 237 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film