TNPW08059K76FETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW08059K76FETA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW08059K76FETA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 9.76K OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: TNPW08059K76FETA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TNPW08059K76FETA
Număr parc TNPW08059K76FETA Producător Dale / Vishay
Descriere RES 9.76K OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1417338 pcs Fișa cu date TNPW08059K76FETA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie TNPW Rezistenţă 9.76 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici Military Rata de eșec -
descriere detaliata 9.76 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film Compoziţie Thin Film