TNPW0805931RBETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0805931RBETA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW0805931RBETA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 931 OHM 0.1% 1/8W 0805
Foi de date: TNPW0805931RBETA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TNPW0805931RBETA
Număr parc TNPW0805931RBETA Producător Dale / Vishay
Descriere RES 931 OHM 0.1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 331450 pcs Fișa cu date TNPW0805931RBETA.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie TNPW Rezistenţă 931 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume TNPW0805 931R 0.1% T9 RT1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Military
Rata de eșec - descriere detaliata 931 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film