TNPW080592K0BECN
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW080592K0BECN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW080592K0BECN
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 92K OHM 0.1% 1/8W 0805
Foi de date: TNPW080592K0BECN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TNPW080592K0BECN
Număr parc TNPW080592K0BECN Producător Dale / Vishay
Descriere RES 92K OHM 0.1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 216939 pcs Fișa cu date TNPW080592K0BECN.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie TNPW Rezistenţă 92 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici Military Rata de eșec -
descriere detaliata 92 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film Compoziţie Thin Film