TNPW080556R2BEEN
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW080556R2BEEN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW080556R2BEEN
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 56.2 OHM 0.1% 1/5W 0805
Foi de date: 1.TNPW080556R2BEEN.pdf2.TNPW080556R2BEEN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TNPW080556R2BEEN
Număr parc TNPW080556R2BEEN Producător Dale / Vishay
Descriere RES 56.2 OHM 0.1% 1/5W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 304648 pcs Fișa cu date 1.TNPW080556R2BEEN.pdf2.TNPW080556R2BEEN.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie TNPW e3 Rezistenţă 56.2 Ohms
Putere (Wați) 0.2W, 1/5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume TNPW0805 56R2 0.1% T9 E52 E3
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 56.2 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film