TNPW0805422RFEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0805422RFEEA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW0805422RFEEA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 422 OHM 1% 1/5W 0805
Foi de date: 1.TNPW0805422RFEEA.pdf2.TNPW0805422RFEEA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TNPW0805422RFEEA
Număr parc TNPW0805422RFEEA Producător Dale / Vishay
Descriere RES 422 OHM 1% 1/5W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1829672 pcs Fișa cu date 1.TNPW0805422RFEEA.pdf2.TNPW0805422RFEEA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie TNPW e3 Rezistenţă 422 Ohms
Putere (Wați) 0.2W, 1/5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 422 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Compoziţie Thin Film