TNPW08053K09BEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW08053K09BEEA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW08053K09BEEA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 3.09K OHM 0.1% 1/5W 0805
Foi de date: 1.TNPW08053K09BEEA.pdf2.TNPW08053K09BEEA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TNPW08053K09BEEA
Număr parc TNPW08053K09BEEA Producător Dale / Vishay
Descriere RES 3.09K OHM 0.1% 1/5W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 527880 pcs Fișa cu date 1.TNPW08053K09BEEA.pdf2.TNPW08053K09BEEA.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie TNPW e3 Rezistenţă 3.09 kOhms
Putere (Wați) 0.2W, 1/5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume TNPW0805 3K09 0.1% T9 ET1 E3
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 3.09 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film