TNPW0805300RBEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0805300RBEEA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW0805300RBEEA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 300 OHM 0.1% 1/5W 0805
Foi de date: 1.TNPW0805300RBEEA.pdf2.TNPW0805300RBEEA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TNPW0805300RBEEA
Număr parc TNPW0805300RBEEA Producător Dale / Vishay
Descriere RES 300 OHM 0.1% 1/5W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 157194 pcs Fișa cu date 1.TNPW0805300RBEEA.pdf2.TNPW0805300RBEEA.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie TNPW e3 Rezistenţă 300 Ohms
Putere (Wați) 0.2W, 1/5W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 541-3205-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Rata de eșec R (0.01%) descriere detaliata 300 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film