TNPW08051K27BETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW08051K27BETA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW08051K27BETA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 1.27K OHM 0.1% 1/8W 0805
Foi de date: TNPW08051K27BETA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TNPW08051K27BETA
Număr parc TNPW08051K27BETA Producător Dale / Vishay
Descriere RES 1.27K OHM 0.1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 285603 pcs Fișa cu date TNPW08051K27BETA.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie TNPW Rezistenţă 1.27 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume TNPW0805 1K27 0.1% T9 RT1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Military
Rata de eșec - descriere detaliata 1.27 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film