TNPW0805100RBYEN
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW0805100RBYEN
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului TNPW0805 100R 0.1% T-13 E52 E3
Foi de date: TNPW0805100RBYEN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TNPW0805100RBYEN
Număr parc TNPW0805100RBYEN Producător Dale / Vishay
cantitate valabila 239325 pcs Fișa cu date TNPW0805100RBYEN.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie TNPW e3 Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 0.2W, 1/5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 541-9838-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
descriere detaliata 100 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Compoziţie Thin Film