TNPW060325K5DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW060325K5DETA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW060325K5DETA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 25.5K OHM 0.5% 1/10W 0603
Foi de date: TNPW060325K5DETA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TNPW060325K5DETA
Număr parc TNPW060325K5DETA Producător Dale / Vishay
Descriere RES 25.5K OHM 0.5% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1192014 pcs Fișa cu date TNPW060325K5DETA.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Serie TNPW Rezistenţă 25.5 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici Military Rata de eșec -
descriere detaliata 25.5 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film Compoziţie Thin Film