TNPW0603205KBETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0603205KBETA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW0603205KBETA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 205K OHM 0.1% 1/10W 0603
Foi de date: TNPW0603205KBETA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TNPW0603205KBETA
Număr parc TNPW0603205KBETA Producător Dale / Vishay
Descriere RES 205K OHM 0.1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 347452 pcs Fișa cu date TNPW0603205KBETA.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serie TNPW Rezistenţă 205 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume TNPW0603 205K 0.1% T9 RT1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Military
Rata de eșec - descriere detaliata 205 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film