TNPW04026K65FHTD
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW04026K65FHTD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW04026K65FHTD
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 6.65K OHM 1% 1/16W 0402
Foi de date: 1.TNPW04026K65FHTD.pdf2.TNPW04026K65FHTD.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TNPW04026K65FHTD
Număr parc TNPW04026K65FHTD Producător Dale / Vishay
Descriere RES 6.65K OHM 1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1373517 pcs Fișa cu date 1.TNPW04026K65FHTD.pdf2.TNPW04026K65FHTD.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie TNPW Rezistenţă 6.65 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm)
Caracteristici Military Rata de eșec -
descriere detaliata 6.65 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Military Thin Film Compoziţie Thin Film