TNPW04023K92BYED
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW04023K92BYED Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW04023K92BYED
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 3.92K OHM 0.1% 1/10W 0402
Foi de date: 1.TNPW04023K92BYED.pdf2.TNPW04023K92BYED.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TNPW04023K92BYED
Număr parc TNPW04023K92BYED Producător Dale / Vishay
Descriere RES 3.92K OHM 0.1% 1/10W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 314418 pcs Fișa cu date 1.TNPW04023K92BYED.pdf2.TNPW04023K92BYED.pdf
Toleranţă ±0.1% Coeficientul de temperatură ±10ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie TNPW e3 Rezistenţă 3.92 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm)
Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 3.92 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Compoziţie Thin Film