TNPW040239R2DETD
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW040239R2DETD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW040239R2DETD
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 39.2 OHM 0.5% 1/16W 0402
Foi de date: 1.TNPW040239R2DETD.pdf2.TNPW040239R2DETD.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TNPW040239R2DETD
Număr parc TNPW040239R2DETD Producător Dale / Vishay
Descriere RES 39.2 OHM 0.5% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 424739 pcs Fișa cu date 1.TNPW040239R2DETD.pdf2.TNPW040239R2DETD.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±25ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie TNPW Rezistenţă 39.2 Ohms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm)
Caracteristici Military Rata de eșec -
descriere detaliata 39.2 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Military Thin Film Compoziţie Thin Film