TNPW0402162RFHED
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0402162RFHED Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW0402162RFHED
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 162 OHM 1% 1/10W 0402
Foi de date: 1.TNPW0402162RFHED.pdf2.TNPW0402162RFHED.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TNPW0402162RFHED
Număr parc TNPW0402162RFHED Producător Dale / Vishay
Descriere RES 162 OHM 1% 1/10W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1710897 pcs Fișa cu date 1.TNPW0402162RFHED.pdf2.TNPW0402162RFHED.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie TNPW e3 Rezistenţă 162 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm)
Caracteristici Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Rata de eșec -
descriere detaliata 162 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Compoziţie Thin Film