TMC01010R00FE02
Dale / VishayDale / Vishay
TMC01010R00FE02 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMC01010R00FE02
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 10 OHM 1% 12.5W
Foi de date: TMC01010R00FE02.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TMC01010R00FE02
Număr parc TMC01010R00FE02 Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 10 OHM 1% 12.5W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12116 pcs Fișa cu date TMC01010R00FE02.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Serie TMC
Rezistenţă 10 Ohms Putere (Wați) 12.5W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume TMC-10-10-1%
TMC10-10
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.405" (10.29mm) Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 10 Ohms ±1% 12.5W Wirewound Chassis Mount Resistor