TMC00530R00FE02
Dale / VishayDale / Vishay
TMC00530R00FE02 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMC00530R00FE02
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES CHAS MNT 30 OHM 1% 7.5W
Foi de date: TMC00530R00FE02.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TMC00530R00FE02
Număr parc TMC00530R00FE02 Producător Dale / Vishay
Descriere RES CHAS MNT 30 OHM 1% 7.5W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10521 pcs Fișa cu date TMC00530R00FE02.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Serie TMC
Rezistenţă 30 Ohms Putere (Wați) 7.5W
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Box
Alte nume TMC-5-30-1%
TMC5-30
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C
Caracteristică de montare Flanges Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.335" (8.51mm) Caracteristici Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 30 Ohms ±1% 7.5W Wirewound Chassis Mount Resistor