SR5R0200FE66
Dale / VishayDale / Vishay
SR5R0200FE66 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SR5R0200FE66
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.02 OHM 1% 5W RADIAL
Foi de date: SR5R0200FE66.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SR5R0200FE66
Număr parc SR5R0200FE66 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.02 OHM 1% 5W RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 101077 pcs Fișa cu date SR5R0200FE66.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Radial Lead Dimensiune / Dimensiune 0.065" Dia x 0.800" L (1.65mm x 20.32mm)
Serie SR Rezistenţă 20 mOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 541-3945
SR5R0200FE66-ND
Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 1.000" (25.40mm) Caracteristici Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 20 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Current Sense Wirewound