RWR89S1R13FSS70
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR89S1R13FSS70
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 1.13 OHM 3W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR89S1R13FSS70.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RWR89S1R13FSS70
Număr parc RWR89S1R13FSS70 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 1.13 OHM 3W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 25005 pcs Fișa cu date RWR89S1R13FSS70.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR89S Rezistenţă 1.13 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR89S1R13FSS70-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 1.13 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound