RWR89N24R9FSBSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR89N24R9FSBSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 24.9 OHM 3W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR89N24R9FSBSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RWR89N24R9FSBSL
Număr parc RWR89N24R9FSBSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 24.9 OHM 3W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10912 pcs Fișa cu date RWR89N24R9FSBSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR89N Rezistenţă 24.9 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR89N24R9FSBSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 24.9 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound