RWR84S3011FSBSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR84S3011FSBSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 3.01K OHM 7W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR84S3011FSBSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWR84S3011FSBSL
Număr parc RWR84S3011FSBSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 3.01K OHM 7W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7127 pcs Fișa cu date RWR84S3011FSBSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR84S Rezistenţă 3.01 kOhms
Putere (Wați) 7W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR84S3011FSBSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 3.01 kOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound