RWR84S14R9DPRSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR84S14R9DPRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 14.9 OHM 7W 0.5% WW AXIAL
Foi de date: RWR84S14R9DPRSL.pdf
300 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RWR84S14R9DPRSL
Număr parc RWR84S14R9DPRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 14.9 OHM 7W 0.5% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4014 pcs Fișa cu date RWR84S14R9DPRSL.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR84S Rezistenţă 14.9 Ohms
Putere (Wați) 7W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR84S14R9DPRSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec P (0.1%) descriere detaliata 14.9 Ohms ±0.5% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound