RWR84N24R9FSRSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR84N24R9FSRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 24.9 OHM 7W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR84N24R9FSRSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWR84N24R9FSRSL
Număr parc RWR84N24R9FSRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 24.9 OHM 7W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3700 pcs Fișa cu date RWR84N24R9FSRSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR84N Rezistenţă 24.9 Ohms
Putere (Wați) 7W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR84N24R9FSRSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 24.9 Ohms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound