RWR82S2R32FSRSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR82S2R32FSRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2.32 OHM 1.5W 1% AXIAL
Foi de date: RWR82S2R32FSRSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWR82S2R32FSRSL
Număr parc RWR82S2R32FSRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2.32 OHM 1.5W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 13990 pcs Fișa cu date RWR82S2R32FSRSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.078" Dia x 0.312" L (1.98mm x 7.92mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR82S Rezistenţă 2.32 Ohms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR82S2R32FSRSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 2.32 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound