RWR82S2670FSBSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR82S2670FSBSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 267 OHM 1.5W 1% AXIAL
Foi de date: RWR82S2670FSBSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RWR82S2670FSBSL
Număr parc RWR82S2670FSBSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 267 OHM 1.5W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 13453 pcs Fișa cu date RWR82S2670FSBSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.078" Dia x 0.312" L (1.98mm x 7.92mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR82S Rezistenţă 267 Ohms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR82S2670FSBSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 267 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound