RWR81SR412FSBSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR81SR412FSBSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.412 OHM 1W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR81SR412FSBSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RWR81SR412FSBSL
Număr parc RWR81SR412FSBSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.412 OHM 1W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9276 pcs Fișa cu date RWR81SR412FSBSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±650ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR81S Rezistenţă 412 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR81SR412FSBSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 412 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound