RWR81SR221FSRSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR81SR221FSRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.221 OHM 1W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR81SR221FSRSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWR81SR221FSRSL
Număr parc RWR81SR221FSRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.221 OHM 1W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10012 pcs Fișa cu date RWR81SR221FSRSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±650ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR81S Rezistenţă 221 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR81SR221FSRSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 221 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound