RWR81S5R40FSB12
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR81S5R40FSB12
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 5.4 OHM 1W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR81S5R40FSB12.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWR81S5R40FSB12
Număr parc RWR81S5R40FSB12 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 5.4 OHM 1W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 20559 pcs Fișa cu date RWR81S5R40FSB12.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR81S Rezistenţă 5.4 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR81S5R40FSB12-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 5.4 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound