RWR81S49R9FSB12
Dale / VishayDale / Vishay
RWR81S49R9FSB12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR81S49R9FSB12
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 49.9 OHM 1W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR81S49R9FSB12.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RWR81S49R9FSB12
Număr parc RWR81S49R9FSB12 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 49.9 OHM 1W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 18169 pcs Fișa cu date RWR81S49R9FSB12.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR81S Rezistenţă 49.9 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 1135-1321
1135-1321-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 49.9 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound