RWR80SR261FSRSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR80SR261FSRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.261 OHM 2W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR80SR261FSRSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWR80SR261FSRSL
Număr parc RWR80SR261FSRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.261 OHM 2W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10990 pcs Fișa cu date RWR80SR261FSRSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±650ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Rezistenţă 261 mOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR80SR261FSRSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 261 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound