RWR80S7960DMRSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR80S7960DMRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 796 OHM 2W 0.5% WW AXIAL
Foi de date: RWR80S7960DMRSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWR80S7960DMRSL
Număr parc RWR80S7960DMRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 796 OHM 2W 0.5% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10982 pcs Fișa cu date RWR80S7960DMRSL.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Rezistenţă 796 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR80S7960DMRSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec M (1%) descriere detaliata 796 Ohms ±0.5% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound