RWR80S4R12FSRSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR80S4R12FSRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 4.12 OHM 2W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR80S4R12FSRSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RWR80S4R12FSRSL
Număr parc RWR80S4R12FSRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 4.12 OHM 2W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 14362 pcs Fișa cu date RWR80S4R12FSRSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Rezistenţă 4.12 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR80S4R12FSRSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 4.12 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound