RWR80S1211FPRSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR80S1211FPRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 1.21K OHM 2W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR80S1211FPRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RWR80S1211FPRSL
Număr parc RWR80S1211FPRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 1.21K OHM 2W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 19409 pcs Fișa cu date RWR80S1211FPRSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Rezistenţă 1.21 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR80S1211FPRSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec P (0.1%) descriere detaliata 1.21 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound