RWR80N4R70DMBSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR80N4R70DMBSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 4.7 OHM 2W 0.5% WW AXIAL
Foi de date: RWR80N4R70DMBSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWR80N4R70DMBSL
Număr parc RWR80N4R70DMBSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 4.7 OHM 2W 0.5% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7104 pcs Fișa cu date RWR80N4R70DMBSL.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR80N Rezistenţă 4.7 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR80N4R70DMBSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec M (1%) descriere detaliata 4.7 Ohms ±0.5% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound