RWR80N2R52FSRSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR80N2R52FSRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2.52 OHM 2W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR80N2R52FSRSL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWR80N2R52FSRSL
Număr parc RWR80N2R52FSRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2.52 OHM 2W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9728 pcs Fișa cu date RWR80N2R52FSRSL.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR80N Rezistenţă 2.52 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR80N2R52FSRSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 2.52 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound