RWR80N1400FSB12
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR80N1400FSB12
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 140 OHM 2W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR80N1400FSB12.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RWR80N1400FSB12
Număr parc RWR80N1400FSB12 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 140 OHM 2W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 10649 pcs Fișa cu date RWR80N1400FSB12.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR80N Rezistenţă 140 Ohms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR80N1400FSB12-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Rata de eșec S (0.001%) descriere detaliata 140 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound