RWR78S2001FMB12
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR78S2001FMB12
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 2K OHM 10W 1% WW AXIAL
Foi de date: RWR78S2001FMB12.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RWR78S2001FMB12
Număr parc RWR78S2001FMB12 Producător Dale / Vishay
Descriere RES 2K OHM 10W 1% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 23002 pcs Fișa cu date RWR78S2001FMB12.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR78S Rezistenţă 2 kOhms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR78S2001FMB12-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec M (1%) descriere detaliata 2 kOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound