RWR78S17R2DPRSL
Prezentarea produsului
Număr parc: RWR78S17R2DPRSL
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 17.2 OHM 10W 0.5% WW AXIAL
Foi de date: RWR78S17R2DPRSL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RWR78S17R2DPRSL
Număr parc RWR78S17R2DPRSL Producător Dale / Vishay
Descriere RES 17.2 OHM 10W 0.5% WW AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9699 pcs Fișa cu date RWR78S17R2DPRSL.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Serie Military, MIL-PRF-39007, RWR78S Rezistenţă 17.2 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume RWR78S17R2DPRSL-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Military, Moisture Resistant
Rata de eșec P (0.1%) descriere detaliata 17.2 Ohms ±0.5% 10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound